Ana sayfa ÜrünlerAlümina Seramik parçalar

Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen

Sertifika
Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bu adamları bu ucuz fiyata çok seramik parçaları yaptım. Senden her zaman seramik parçaları alırım.

—— Adney

Onların kalitesi ve hizmetleri gerçekten çok iyi, onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmak istiyoruz!

—— Mike

Judy, önceki seramik parçaları çok iyi çalışıyor. Daha önce kullandıklarımızla aynı şekilde davrandılar. Yakında bir parti daha sipariş edeceğiz.

—— Allan

Judy, bugün parçalarımı aldım. Harika görünüyorlar!! Harika iletişim için teşekkür ederim. Şirketinizden ve çalışmalarınızdan çok memnunum

—— David

Merhaba Judy, Seramik parçaların teslimatı için çok teşekkür ederim. Onları test sistemimize ekledim ve çok iyi performans gösteriyorlar

—— Steve

Seramik çubuklarınız sayesinde bugün malları aldım ve ambalajlar çok iyi. Kalite Kontrolümüz incelemeyi tamamladıktan sonra, tüm 1000 seramik çubuk gereksinimlerimizi karşılamaktadır.

—— Allen

Ben sohbet şimdi

Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen

Electrical Insulation Alumina Ceramic Components , Corrosion Resistance Ceramic Hexagon
Electrical Insulation Alumina Ceramic Components , Corrosion Resistance Ceramic Hexagon

Büyük resim :  Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mingrui
Sertifika: ISO9001-2005,
Model numarası: XF - 581

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: USD1.21-5.16
Ambalaj bilgileri: intertional karton kutu
Teslim süresi: 15 iş günü doğruladı sipariş sonrası
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, D / P, D / A
Yetenek temini: 10000 adet ay
Detaylı ürün tanımı
Öğe adı: Alümina Seramik Bileşenler Özellikleri: Elektrik İzolasyonu
renk: beyaz mavi veya özel fonksiyon: endüstriyel seramik
Malzeme: alümina seramik Adedi: 1 parça
teslim: 7 gün Nakliye: DHL EMS UPS FEDEX TNT
OEM: Hoşgeldiniz hassas: + - 0,001 mm
Vurgulamak:

machining alumina ceramic

,

aluminium oxide ceramic

 

 

Elektrik İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler / Seramik Altıgen

 

Tag Anahtar kelimeler: Alümina Seramik Bileşenler / Seramik Altıgen

 

 

Alumina is the more common name of Aluminium Oxide and is a hard wearing material used for many applications. Alümina, Alüminyum Oksit'in daha yaygın adıdır ve birçok uygulama için kullanılan dayanıklı bir malzemedir. Once fired and sintered, it can only be machined using diamond-grinding methods. Yakıldıktan ve sinterlendikten sonra, sadece elmas taşlama yöntemleri kullanılarak işlenebilir.
 
Aluminium oxide is an electrical insulator but has relatively high thermal conductivity (35 W/m K). Alüminyum oksit bir elektrik izolatörüdür, ancak nispeten yüksek ısı iletkenliğine sahiptir (35 W / m K). In its most commonly occurring crystalline form, called corundum or a-aluminium oxide, its hardness makes it suitable for use as an abrasive and as a component in cutting tools. Korindon veya a-alüminyum oksit adı verilen en yaygın kristal formunda, sertliği onu aşındırıcı ve kesici takımlarda bir bileşen olarak kullanım için uygun hale getirir.
 
Aluminium oxide is responsible for metallic aluminium's resistance to weathering. Alüminyum oksit, metalik alüminyumun hava koşullarına karşı direncinden sorumludur. Metallic aluminium is very reactive with atmospheric oxygen, and a thin passivation layer of alumina quickly forms on any exposed aluminium surface. Metalik alüminyum, atmosferik oksijen ile çok reaktiftir ve açıkta kalan herhangi bir alüminyum yüzeyinde hızlı bir şekilde ince bir pasivasyon alümina tabakası oluşur. This layer protects the metal from further oxidation. Bu tabaka metali daha fazla oksidasyondan korur. The thickness and properties of this oxide layer can be enhanced using a process called anodising. Bu oksit tabakasının kalınlığı ve özellikleri, eloksal adı verilen bir işlem kullanılarak arttırılabilir. A number of alloys, such as aluminium bronzes, exploit this property by including a proportion of aluminium in the alloy to enhance corrosion resistance. Alüminyum bronzlar gibi bazı alaşımlar, korozyon direncini arttırmak için alaşıma bir miktar alüminyum ekleyerek bu özellikten yararlanır. The alumina generated by anodising is typically amorphous, but discharge assisted oxidation processes such as plasma electrolytic oxidation result in a significant proportion of crystalline alumina in the coating, enhancing its hardness. Eloksal ile üretilen alümina tipik olarak amorftur, ancak plazma elektrolitik oksidasyon gibi deşarj destekli oksidasyon işlemleri, kaplamada kristalin alümina'nın önemli bir oranıyla sertliğini arttırır.
 
Bu sayfada benzer seramik ürünler bulamadınız mı?
Fiyat, nakliye, numuneler gibi seramik ürünlerin daha fazla detayı için ...
Hızlı Ücretsiz fiyat teklifi. Resmi E-postamız: admin@cerampart.com(Bay admin). Teşekkürler
 
 
Alumina's combination of hardness, high temperature operation and good electrical insulation makes it useful for a wide range of applications. Alümina'nın sertlik, yüksek sıcaklık çalışması ve iyi elektrik yalıtımı kombinasyonu, çok çeşitli uygulamalar için kullanışlı olmasını sağlar. Alumina is the most commonly used type of ceramic and is available in purities up to 99.99%. Alümina en yaygın kullanılan seramik türüdür ve% 99.99'a kadar saflıkta mevcuttur.
 
Farklı tiplerde alüminyum oksit seramikler:
-% 95 Al2O3
-% 97 Al2O3
-% 99 Al2O3
-% 99.5 Al2O3
-% 99.99 Al2O3
 
Alümina Bileşenlerinin Uygulamaları:
 
Yüksek Sıcaklık ve Agresif Ortamlar
Yüksek serbest enerji oluşumu, alümini kimyasal olarak stabil ve refrakter hale getirir ve bu nedenle agresif ve yüksek sıcaklık ortamlarının tutulmasında kullanım bulur.
 
Aşınma ve Korozyon Direnci
Alüminin yüksek sertliği aşınma ve aşınma direnci sağlar ve bu nedenle borular ve kaplar için aşınmaya dayanıklı astarlar, pompa ve musluk contaları, iplik ve tel kılavuzları vb. Gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.
 
Biyomedikal
Özellikle kalça protezi cerrahisinde yüksek saflıkta alüminalar ortopedik implantlar olarak da kullanılır.
 
Metal Kesme Aletleri
Alüminin yüksek “sıcak” sertliği, metal kesimi için alet ipuçları olarak uygulamalara yol açmıştır (bu durumda daha yüksek özelliklere sahip alümina matris kompozitler daha yaygındır) ve aşındırıcılar.
 
Öğütme Ortamı
Alümina, çok çeşitli parçacık boyutu küçültme işlemlerinde öğütme ortamı olarak kullanılır.
 
Mikrodalga Bileşenleri
Özellikle yüksek frekanslarda düşük dielektrik kaybı ile birlikte yüksek dielektrik sabiti, yüksek güçlü cihazlar ve dalga kılavuzları için pencereler dahil olmak üzere bir dizi mikrodalga uygulamasına yol açar.
 
Elektrik İzolasyonu
Yüksek hacimli özdirenç ve dielektrik mukavemeti, alümina'yı, substrat ve konektörler gibi elektronikteki uygulamalara ve otomotiv bujileri için izolatörler gibi daha az hizmet gerektiren uygulamalara götüren mükemmel bir elektrik yalıtkanı yapar.
 

Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen 0

 

 

 

Üretebileceğimiz seramik parçalar:
 
Alümina seramik, Zirkonya seramik, Seramik Dübel pimi, Zirkonya Konumlandırma pimi, Yalıtım seramik plaka

Seramik adaptör plakası, Seramik merkezleme pimi, Seramik konektörler, Seramik eğirme, Seramik rulo

Seramik bıçak, Seramik braketler, Seramik disk, Seramik izolatör, Seramik çubuk, seramik atomizer

seramik sigorta pimi, seramik nozul, seramik yüksük, seramik kolye, seramik süsleme, alümina seramik plaka, seramik silindir, seramik kılavuz, seramik pim, seramik burç, seramik tuğla, seramik enjeksiyon kalıplama, seramik burçlar, seramik sigara borusu, seramik ayırıcı, seramik pistonlu pompa, seramik parça

seramik ısıtma elemanı buharlaştırıcı e sigara, al2o3 seramik, seramik donut atomizer, alümina seramik disk, alümina seramik levha, seramik alümina, seramik basınç sensörü, seramik levha,

seramik yıkayıcı, zirkonya seramik plaka, seramik insert, beyaz seramik halka, seramik şaft

seramik pompa, seramik piston, seramik tırnak, seramik izolatörler, seramik çubuk 3mm, seramik dübel pimi

seramik pim mastar, alümina seramik parçalar, seramik çapak, seramik propant, seramik iğne

seramik değirmeni, alümina seramik çubuk, alümina seramik halka, seramik konik çapak, seramik ısıtıcı çubuk

seramik dişli, işlenebilir seramik, seramik kollar, beyaz seramik süs eşyaları, seramik üzerinde sürekli yüksek sıcaklık

 

Mingrui offers you a wide range of production facilities like extrusion, injection moulding, pressing and casting. Mingrui, ekstrüzyon, enjeksiyon kalıplama, presleme ve döküm gibi çok çeşitli üretim tesisleri sunmaktadır. Depending on product geometry and quantities, we will choose the suitable technique for your products.For the final finishing of the parts we use CNC machining centres, equipped with diamond tools in order to meet high accuracies. Ürün geometrisine ve miktarlarına bağlı olarak, ürünleriniz için uygun tekniği seçeceğiz. Parçaların son işlenmesi için, yüksek doğrulukları karşılamak için elmas aletlerle donatılmış CNC işleme merkezlerini kullanıyoruz.

Our aim is to offer the ideal solution for any application. Amacımız her uygulama için ideal çözümü sunmaktır. Our engineers therefore offer custom solutions that range beyond our existing product portfolio. Bu nedenle mühendislerimiz mevcut ürün portföyümüzün ötesine geçen özel çözümler sunar. With our well-equipped industrial development facilities, we produce innovations that can be rapidly commercially exploited. İyi donanımlı endüstriyel geliştirme tesislerimizle, ticari olarak hızla sömürülebilen yenilikler üretiyoruz.

 

 

Zirkonya ve alümina Özellikleri:

 

Özellikleri Birimler 95 Alümina 99 Alümina ZrO2
Yoğunluk g / cm³ 3.65 3.92 5.95-6.0g / cm
Su soğurumu % 0 0 0
Termal Genleşme katsayısı 10-6/ K 7.9 8.5 10.5
Esneklik Modülü Young's Mod GPa 280 340 210
Poisson oranı / 0.21 0.22 0.3
YG Sertliği YG MPa 1400 1650 1300-1365
Oda sıcaklığında @ Eğilme Dayanımı MPa 280 310 950
700 ° C'de @ Eğilme Dayanımı MPa 220 230 210
Oda sıcaklığında @ Basınç Dayanımı MPa 2000 2200 2000
Kırılma Tokluğu MPa * m 1/2 3.8 4.2 10
Oda sıcaklığında @ ısı iletkenliği W / m * k 18-25 26-30 2-2,2
Oda sıcaklığında @ Elektriksel Direnç Ω * mm2 / m > 1015 > 1016 > 1015
Maksimum kullanım sıcaklığı ° C 1500 1750 1050
Asit alkalin direnci / yüksek yüksek yüksek
Dielektrik sabiti / 9.5 9.8 26
Dielektrik gücü KV / mm 16 22 /
Thermol Şok Direnci △ T (° C) 220 180-200 280-350
25 ° C'de @ Çekme Dayanımı MPa 200 248 252

 

Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen 1

 
 
şirket tanıtımı
Mingrui ceramic manufacture and provides alumina ceramic components for a wide range of application like Mechanical Equipment, Electronic & Electrical, Oil Drilling, Medical, Chemical Industry etc. According to actual application and customer's requirement, the purities vary from 95%-99.7% and the forming methods will be different. Mingrui seramik, Mekanik Ekipman, Elektronik ve Elektrik, Petrol Sondajı, Medikal, Kimya Endüstrisi vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için alümina seramik bileşenleri üretmekte ve sunmaktadır. şekillendirme yöntemleri farklı olacaktır. The forming methods applied in our plant include dry pressing, isostatic pressing, injection moulding, extrusion moulding. Tesisimizde uygulanan şekillendirme yöntemleri arasında kuru presleme, izostatik presleme, enjeksiyonlu kalıplama, ekstrüzyonla kalıplama bulunmaktadır. With experienced engineers and talented workers, we are confident to offer high quality, high precision, complex components for customers worldwide. Deneyimli mühendisler ve yetenekli işçilerle, dünya çapındaki müşteriler için yüksek kaliteli, yüksek hassasiyetli, karmaşık bileşenler sunmaktan eminiz.

Mingrui Ceramics has years of experience designing and developing technical ceramic solutions for a wide variety of applications and industries.Wear And Corrosion Resistant Ceramic Shaft Chemical Stirring Rod. Mingrui Ceramics, çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için teknik seramik çözümleri tasarlama ve geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. We offer this expertise to all of our customers to ensure the best design and materials are chosen for their specific application and needs.Wear And Corrosion Resistant Ceramic Shaft Chemical Stirring Rod,Typically, our custom technical ceramic components and parts we supply are used for one of three main reasons: Bu uzmanlığı tüm müşterilerimize özel uygulama ve ihtiyaçları için en iyi tasarım ve malzemelerin seçildiğinden emin olmak için sunuyoruz. üç ana nedenden dolayı:
 
Daha İlgili fotoğraflar :
 
Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen 2
 
 
Elektriksel İzolasyon Alümina Seramik Bileşenler, Korozyon Direnci Seramik Altıgen 3
 

Teslimat:
Özel OEM parametreleri belirledikten sonra 15 gün içinde sevk edilecektir
Örnekleri 3 gün içinde sevk edilecektir
Fedex, DHL, UPS, TNT vb.
Nakliye şirketi belirlemek için müşteri destek
Seramik plakalar hakkında daha fazla bilgi (fiyat, teslim süresi, adedi vb.) İçin lütfen Bize Ulaşın veya e-posta:admin@cerampart.com

 

 

CEO: Yönetici deng

Dongguan Mingrui Ceramic Tech. Dongguan Mingrui Seramik Tek. Co. Ltd. Limited Şirketi.

Ekle: No.21 Chuangxing Rd., Shangsha 2. Sanayi Bölgesi,

Chang'an kasaba, Dongguan şehir, Guangdong, Çin 523867

Email: admin@cerampart.com

 

SSS
1. Aylık Kapasite: 50.000-60.000 adet;
2. Malzeme: OEM veya öneriniz başına;
3. teslim süresi: yaklaşık 7-20 gün, pls gerekli miktarları onaylamak;
4. Incoterm: FOB, CFR, CIF;
5. Teslim Maliyeti: Hedef liman tarafından belirlenir;
6. Payment Term: PayPal; 6. Ödeme Süresi: PayPal; T/T; T / T; L/C. L / c.
7. gönderi: deniz, hava, kurye ile, posta yoluyla, vb.

 

İletişim bilgileri
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Admin deng

Tel: 86-18122974730

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)