Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi Co, Ltd

Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa Ürünlerhassas Seramik bileşenler

Güneş Enerjisi Makinesi için Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Rafı Hassas Seramik Bileşenler

Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar
Ürün belirtildiği gibi geldi, çok iyi.

—— James

Mükemmel.

—— Mike

Judy, önceki seramik parçaları çok iyi çalışıyor. Daha önce kullandıklarımızla aynı şekilde davrandılar. Yakında bir parti daha sipariş edeceğiz.

—— Allan

Judy, bugün parçalarımı aldım. Harika görünüyorlar!! Harika iletişim için teşekkür ederim. Şirketinizden ve çalışmalarınızdan çok memnunum

—— David

Kaliteli ürünler.

—— Steve

Seramik çubuklarınız sayesinde bugün malları aldım ve ambalajlar çok iyi. Kalite Kontrolümüz incelemeyi tamamladıktan sonra, tüm 1000 seramik çubuk gereksinimlerimizi karşılamaktadır.

—— Allen

Ben sohbet şimdi

Güneş Enerjisi Makinesi için Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Rafı Hassas Seramik Bileşenler

Zirconia Ceramic Quartz Boat Rack Precision Ceramic Components for Solar Energy Machine
Zirconia Ceramic Quartz Boat Rack Precision Ceramic Components for Solar Energy Machine

Büyük resim :  Güneş Enerjisi Makinesi için Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Rafı Hassas Seramik Bileşenler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mingrui
Sertifika: ISO9001-2005
Model numarası: XF-101
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 5 Adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: intertional karton kutu
Teslim süresi: 15 iş günü doğruladı sipariş sonrası
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, D / P, D / A
Yetenek temini: 10000 adet ay
Detaylı ürün tanımı
Öğe adı: Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Raf Güneş Yeni Enerji Makinesi için Hassas Seramik Bileşenleri fonksiyon: Solar Yeni Enerji ekipmanlarında seramik
Özellikleri: yüksek hassasiyet Malzeme: Zirkonya veya Alüminyum Seramik
Tipik ürünler: gofret işleme Adedi: 5adet
paketleme: Güvenlik Ambalaj Nakliye: DHL EMS UPS FEDEX TNT
teslim: 10 gün OEM: Evet
Vurgulamak:

Hassas seramik işleme

,

özel seramik parçalar

 

Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Raf Güneş Yeni Enerji Makinesi için Hassas Seramik Bileşenleri

 

Mingrui Ceramic provides a variety of products in the supply chain of photovoltaic (PV) solar energy. Mingrui Seramik, fotovoltaik (PV) güneş enerjisi tedarik zincirinde çeşitli ürünler sunmaktadır. Our wide range of engineered materials and assemblies provide robust, inert, and thermally stable solutions that allow our customers to achieve their increasingly demanding goals. Çok çeşitli mühendislik malzemeleri ve montajlarımız, müşterilerimizin giderek artan zorlu hedeflerine ulaşmalarını sağlayan sağlam, inert ve termal olarak kararlı çözümler sunar.

 

High purity ceramic offers superior performance to that of stainless steel for lifting, stacking and aligning glass panels in Physical Vapor Deposition (PVD) or sputter depositing, processing and annealing. Yüksek saflıkta seramik, Fiziksel Buhar Biriktirme (PVD) veya püskürtme biriktirme, işleme ve tavlamada cam panelleri kaldırmak, istiflemek ve hizalamak için paslanmaz çelikten üstün performans sunar. For example, ceramic pins are used as locators and separators between key components inside the PVD reaction module chamber. Örneğin, seramik pimler PVD reaksiyon modülü odasındaki anahtar bileşenler arasında yer belirleyiciler ve ayırıcılar olarak kullanılır.

The Technical Ceramics business makes high purity aluminum oxide formulations which are strong at elevated temperatures; Teknik Seramik işi, yüksek sıcaklıklarda güçlü olan yüksek saflıkta alüminyum oksit formülasyonları yapar; they don't buckle like with metal parts do. metal parçalarda olduğu gibi tokalaşmazlar. Their chemical stability eliminates the possibility of process contamination on the surface of the glass. Kimyasal kararlılıkları camın yüzeyinde işlem kontaminasyonu olasılığını ortadan kaldırır.

 

The Technical Ceramics business engineers custom solutions in all shapes and sizes, with a wide range of tolerances and attributes. Technical Ceramics, geniş bir tolerans ve özellik yelpazesi ile her şekil ve boyutta özel çözümler tasarlar. We work closely with our customers to design products to specific requirements. Özel gereksinimlere uygun ürünler tasarlamak için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

 

Bu sayfada benzer seramik ürünler bulamadınız mı?
Fiyat, nakliye, numuneler gibi seramik ürünlerin daha fazla detayı için ...
Hızlı Ücretsiz fiyat teklifi. Resmi E-postamız: admin@cerampart.com(Bay admin). Teşekkürler

 

Tipik malzemeler:

  • alüminyum oksit
  • Seramikten metale montajlar
  • Güneş kaldırma çubukları

Tipik ürünler:

  • PBN Potaları
  • Gofret kullanımı
  • % 99. alüminamızdan yapılmış kaldırma çubukları

Tipik uygulamalar:

  • İnce film birikimi
  • Polisilikon gofretler
  • Arıza tespit ekipmanı

Güneş enerjisi projenizde size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bizimle iletişime geçin.

 

Güneş Enerjisi Makinesi için Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Rafı Hassas Seramik Bileşenler 0

 

Güneş Enerjisi Makinesi için Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Rafı Hassas Seramik Bileşenler 1

 

 

Endüstriyel Seramik Müdahalesi

Aluminium Oxide, Al2O3 is the most widely applied and cost effective technical ceramic material. Alüminyum Oksit, Al2O3 en yaygın uygulanan ve uygun maliyetli teknik seramik malzemedir. It offers a combination of superior mechanical strength and electrical properties, wear resistance and corrosion resistance. Üstün mekanik mukavemet ve elektriksel özellikler, aşınma direnci ve korozyon direncinin bir kombinasyonunu sunar. The maximum working temperature is up to 1700 °C with relatively high thermal conductivity. Maksimum çalışma sıcaklığı nispeten yüksek ısı iletkenliği ile 1700 ° C'ye kadardır. It is also an electrically insulating material with a high electrical resistivity. Aynı zamanda yüksek elektrik direncine sahip elektriksel olarak yalıtkan bir malzemedir. The good corrosion resistance makes it insoluble in water and slightly soluble in strong acid and alkaline solution. İyi korozyon direnci suda çözünmez ve güçlü asit ve alkali çözeltide az çözünür.

şirket tanıtımı
Mingrui ceramic manufacture and provides alumina ceramic components for a wide range of application like Mechanical Equipment, Electronic & Electrical, Oil Drilling, Medical, Chemical Industry etc. According to actual application and customer's requirement, the purities vary from 95%-99.7% and the forming methods will be different. Mingrui seramik, Mekanik Ekipman, Elektronik ve Elektrik, Petrol Sondajı, Medikal, Kimya Endüstrisi vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için alümina seramik bileşenleri üretmekte ve sunmaktadır. şekillendirme yöntemleri farklı olacaktır. The forming methods applied in our plant include dry pressing, isostatic pressing, injection moulding, extrusion moulding. Tesisimizde uygulanan şekillendirme yöntemleri arasında kuru presleme, izostatik presleme, enjeksiyonlu kalıplama, ekstrüzyonla kalıplama bulunmaktadır. With experienced engineers and talented workers, we are confident to offer high quality, high precision, complex components for customers worldwide. Deneyimli mühendisler ve yetenekli işçilerle, dünya çapındaki müşteriler için yüksek kaliteli, yüksek hassasiyetli, karmaşık bileşenler sunmaktan eminiz.

 

Mingrui Ceramics has years of experience designing and developing technical ceramic solutions for a wide variety of applications and industries. Mingrui Ceramics, çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için teknik seramik çözümleri tasarlama ve geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir. High Temperature Refractory Machining Ceramic Parts Laser Equipment. Yüksek Sıcaklık Refrakterli İşleme Seramik Parçaları Lazer Ekipmanları. We offer this expertise to all of our customers to ensure the best design and materials are chosen for their specific application and needs. Özel uzmanlığı ve ihtiyaçları için en iyi tasarım ve malzemelerin seçilmesini sağlamak amacıyla tüm müşterilerimize bu uzmanlığı sunuyoruz. High Temperature Refractory Machining Ceramic Parts Laser Equipment, Typically, our custom technical ceramic components and parts we supply are used for one of three main reasons: Yüksek Sıcaklık Refrakterli İşleme Seramik Parçaları Lazer Ekipmanları, Tipik olarak, özel teknik seramik bileşenlerimiz ve tedarik ettiğimiz parçalar üç ana nedenden biri için kullanılır:

 

Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Raf Güneş Yeni Enerji Makinesi için Hassas Seramik Bileşenleri
Yüksek sıcaklık seramikleri - potalar, nozullar, lazerler, fırın / fırın armatürleri
Yüksek Sıcaklık Refrakterli İşleme Seramik Parçaları Lazer Ekipmanları
Aşınmaya ve korozyona dayanıklı seramikler - plakalar, muhafazalar, mastarlar, kapaklar / kapaklar
Yüksek Sıcaklık Refrakterli İşleme Seramik Parçaları Lazer Ekipmanları
Elektrik yalıtım seramikleri - kontak blokları, ayırıcılar, bağlantı elemanları, ara parçalar

Yüksek Sıcaklık Refrakterli İşleme Seramik Parçaları Lazer Ekipmanları


Precision Ceramics, dünyanın önde gelen teknik seramik tedarikçilerinden biridir - sizin için hangi teknik seramikleri oluşturabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

 

Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Raf Güneş Yeni Enerji Makinesi için Hassas Seramik Bileşenleri

 

Malzemelerin Genel Özellikleri:
karakteristik Seramik madenler Polimerler Dayanıklı
Yoğunluk Düşükten yükseğe Düşükten yükseğe Düşük Düşük ila Orta
Sertlik Yüksek Orta düşük Orta
dayanıklılık düşük Yüksek Orta düşük
Aşınma direnci Yüksek Orta düşük Orta
Gerilme direnci Düşük ila Orta

 

Yüksek

düşük düşük
Basınç Dayanımı Yüksek Orta ila Yüksek Düşük ila Orta Yüksek
Gencin modülü Orta ila Yüksek Düşükten yükseğe Düşük Orta
Ölçüsel durağanlık Yüksek Düşük ila Orta düşük /
Termal Genleşme Düşük ila Orta Orta ila Yüksek Yüksek düşük
Termal iletkenlik Orta Orta ila Yüksek Düşük Orta
Termal şok Düşük Orta ila Yüksek Yüksek Düşük ila Orta
Elektrik direnci Yüksek düşük Yüksek /
Kimyasal direnç Yüksek Düşük ila Orta Orta /
Oksidasyon Direnci Orta ila Yüksek düşük düşük /
işlenebilirlik Orta düşük Orta /

 

Malzeme Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Raf Güneş Yeni Enerji Makinesi için Hassas Seramik Bileşenleri
Renk beyaz veya siyah veya customed
Standart müşterinin isteğine göre
sınıf birinci sınıf
Brade Kaya
Konu kaba
Kullanılmış Zirkonya Seramik Kuvars Tekne Raf Güneş Yeni Enerji Makinesi için Hassas Seramik Bileşenleri

 

 

Teslimat:
Özel OEM parametreleri belirledikten sonra 15 gün içinde sevk edilecektir
Örnekleri 3 gün içinde sevk edilecektir
Fedex, DHL, UPS, TNT vb.
Nakliye şirketi belirlemek için müşteri destek
Seramik plakalar hakkında daha fazla bilgi (fiyat, teslim süresi, adedi vb.) İçin lütfen Bize Ulaşın veya e-posta:admin@cerampart.com

 

 

CEO: Yönetici deng

Dongguan Mingrui Ceramic Tech. Dongguan Mingrui Seramik Tek. Co. Ltd. Limited Şirketi.

Ekle: No.21 Chuangxing Rd., Shangsha 2. Sanayi Bölgesi,

Chang'an kasaba, Dongguan şehir, Guangdong, Çin 523867

Email: admin@cerampart.com

 

SSS
1. Aylık Kapasite: 50.000-60.000 adet;
2. Malzeme: OEM veya öneriniz başına;
3. teslim süresi: yaklaşık 7-20 gün, pls gerekli miktarları onaylamak;
4. Incoterm: FOB, CFR, CIF;
5. Teslim Maliyeti: Hedef liman tarafından belirlenir;
6. Payment Term: PayPal; 6. Ödeme Süresi: PayPal; T/T; T / T; L/C. L / c.
7. gönderi: deniz, hava, kurye ile, posta yoluyla, vb.

 

İletişim bilgileri
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Admin deng

Tel: 86-18122974730

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)