Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi Co, Ltd

Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa ÜrünlerZirkon seramik parçalar

Kısmen Yttria Stabilize Zirkonya Seramik Zirkonyum Oksit ZrO2, Zirkonya Seramik Parçalar

Kısmen Yttria Stabilize Zirkonya Seramik Zirkonyum Oksit ZrO2, Zirkonya Seramik Parçalar

Kısmen Yttria Stabilize Zirkonya Seramik Zirkonyum Oksit ZrO2, Zirkonya Seramik Parçalar
video
Kısmen Yttria Stabilize Zirkonya Seramik Zirkonyum Oksit ZrO2, Zirkonya Seramik Parçalar
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mingrui
Sertifika: , CE, UV, CQC ...
Model numarası: XF - 188
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: intertional karton kutu
Teslim süresi: 23 iş günü doğruladı sipariş sonrası
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, D / P, D / A
Yetenek temini: 8000 adet ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
madde: YSZ zirkonya Malzeme: YSZ
fonksiyon: Seramik Bileşenler Bitiricilik: işlenmiş
Özellikleri: aşınmaya dayanıklı Adedi: 1 parça
boyut: görenek Nakliye: DHL EMS UPS FEDEX TNT
Kalite sistemi: ISO 9001-2015 OEM: Evet
Vurgulamak:

hassas seramik işleme

,

seramik işleme hizmetleri

 

 

Kısmen Yttria Stabilize Zirkonya Seramik Zirkonyum Oksit ZrO2, Zirkonya Seramik Parçaları

 

YSZ nedir?
 
YSZ is Yttria Stabilized Zirconia Polycrystal, also known as Y-TZP (Yttria Toughened Zirconia Polycrystal). YSZ, Y-TZP (Yttria Toughened Zirconia Polycrystal) olarak da bilinen Yttria Stabilize Zirconia Polycrystal'dir. It is the part of the Transformation Toughened Zirconia Series. Dönüşüm Güçlendirilmiş Zirkonya Serisinin bir parçasıdır.
 
Zirconia, in its unstabilized form has monoclinic, square or cubic crystal phases. Zirkonya, stabilize edilmemiş formunda monoklinik, kare veya kübik kristal fazlara sahiptir. On partial stabilization by Yttria (Yttrium Oxide), the resultant phase is tetragonal endowing it with very high hardness & wear resistance along with high chemical inertness, making it the best material for wear resistant, corrosion resistant and temperature resistant applications. Yttria (İtriyum Oksit) tarafından kısmi stabilizasyonda, sonuçta ortaya çıkan faz, çok yüksek sertlik ve aşınma direnci ile birlikte yüksek kimyasal atalet ile tetragonal bir yapıya sahiptir ve bu da aşınmaya dayanıklı, korozyona dayanıklı ve sıcaklığa dayanıklı uygulamalar için en iyi malzeme olmasını sağlar.
 
Bu sayfada benzer seramik ürünler bulamadınız mı?
Fiyat, nakliye, numuneler gibi seramik ürünlerin daha fazla detayı için ...
Hızlı Ücretsiz fiyat teklifi. Resmi E-postamız: admin@cerampart.com(Bay admin). Teşekkürler
 
 
YSZ Teknik Seramiklerin Tipik Uygulamaları:

• YSZ Grinding Media: For the high purity grinding and creation of dispersions. • YSZ Öğütme Ortamı: Yüksek saflıkta öğütme ve dispersiyonların oluşturulması için. The key properties are its high wear resistance and chemical inertness that allows it to be used even in food and cosmetic industry. Temel özellikleri, yüksek aşınma direnci ve gıda ve kozmetik endüstrisinde bile kullanılmasına izin veren kimyasal etkisizliğidir.

• Ceramic Ball Valves: Structure Ceramic Ball Valves are an ideal substitute for Titanuim and Monel valves as they offers low-cost and longer life (2~4 times of Titanium Valves) coupled with extra resistance to corrosion and elevated temperature. • Seramik Küresel Vanalar: Yapı Seramik Küresel Vanalar, korozyona ve yüksek sıcaklığa ekstra dirençle birlikte düşük maliyetli ve daha uzun ömür (Titanyum Vanaların 2 ~ 4 katı) sundukları için Titanuim ve Monel vanalarının ideal bir alternatifidir. It can be widely used in transportation systems of various acidic or alkaline solutions, high temperature steams and slurries and even in the lines of petroleum industry. Çeşitli asidik veya alkali çözeltilerin taşıma sistemlerinde, yüksek sıcaklıkta buhar ve bulamaçlarda ve hatta petrol endüstrisinde yaygın olarak kullanılabilir. Its excellent versatility makes it one of the best solutions to the valve problems. Mükemmel çok yönlülüğü onu vana sorunlarına en iyi çözümlerden biri yapar.

• Yapısal Seramikler: Pistonlar, pistonlar, bıçaklar, tel çekme endüstrisi için kapaklar, hassas ölçüm göstergeleri ve diğer özelleştirilmiş ürünler gibi çeşitli yapısal seramik bileşenler YSZ Malzemeden yapılır.
 
YSZ Ürünlerinin Özellikleri:

• YSZ Ürünleri çok serttir (Mohs ölçeğinde> 9, elmas 10'dur), saten pürüzsüz yüzey kaplamalı
• YSZ Products are chemically inert, thereby having a very high corrosion resistance. • YSZ Ürünleri kimyasal olarak inerttir, bu nedenle korozyon direnci çok yüksektir. They are impervious to most acids & alkalis Çoğu asit ve alkalilere karşı dayanıklıdırlar
• YSZ Ürünleri çok yüksek aşınma direncine sahiptir, bu nedenle öğütülen / öğütülen / dağıtılan malzemede kirlenme olmaz
• YSZ Ürünleri> 6 gm / cm3 yoğunluğa sahiptir, bu da onu seramik ürünler arasında en yoğun hale getirir


Zirkonya Seramiklerinin Avantajları
- Yüksek güç
- Yüksek tokluk
- Mükemmel aşınma direnci
- Yüksek sertlik
- Düşük ısı iletkenliği
- İyi kimyasal ve korozyon direnci


Zirkonya Seramikleri Uygulamaları
- Aşınma uygulamaları için çeşitli aşınma parçaları
- Vanalar ve pompa bileşenleri
- Seramik düz, bilyalı ve makaralı rulmanlar
- Yüksek sıcaklık için tüpler, fikstürler vb.
- Bakır boru ekstrüzyon ve redüktör kalıpları
- Isı yalıtım bileşenleri
- Aşınma direnci ve Kesme bıçakları
- Seramik bıçaklar
- Taşlama ortamı

 şirket tanıtımı
Mingrui ceramic manufacture and provides alumina ceramic components for a wide range of application like Mechanical Equipment, Electronic & Electrical, Oil Drilling, Medical, Chemical Industry etc. According to actual application and customer's requirement, the purities vary from 95%-99.7% and the forming methods will be different. Mingrui seramik, Mekanik Ekipman, Elektronik ve Elektrik, Petrol Sondajı, Medikal, Kimya Endüstrisi vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için alümina seramik bileşenleri üretmekte ve sunmaktadır. şekillendirme yöntemleri farklı olacaktır. The forming methods applied in our plant include dry pressing, isostatic pressing, injection moulding, extrusion moulding. Tesisimizde uygulanan şekillendirme yöntemleri arasında kuru presleme, izostatik presleme, enjeksiyonlu kalıplama, ekstrüzyonla kalıplama bulunmaktadır. With experienced engineers and talented workers, we are confident to offer high quality, high precision, complex components for customers worldwide. Deneyimli mühendisler ve yetenekli işçilerle, dünya çapındaki müşteriler için yüksek kaliteli, yüksek hassasiyetli, karmaşık bileşenler sunmaktan eminiz.

 

Ürün Açıklaması

Mingrui Ceramics has years of experience designing and developing technical ceramic solutions for a wide variety of applications and industries. Mingrui Ceramics, çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için teknik seramik çözümleri tasarlama ve geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir. Anti-chemical Corrosion Zirconia Ceramic Parts Chemical Stirring Rod. Anti-kimyasal Korozyon Zirkonya Seramik Parçaları Kimyasal Karıştırma Çubuğu. We offer this expertise to all of our customers to ensure the best design and materials are chosen for their specific application and needs. Özel uzmanlığı ve ihtiyaçları için en iyi tasarım ve malzemelerin seçilmesini sağlamak amacıyla tüm müşterilerimize bu uzmanlığı sunuyoruz. Anti-chemical Corrosion Zirconia Ceramic Parts Chemical Stirring Rod, Typically, our custom technical ceramic components and parts we supply are used for one of three main reasons: Anti-kimyasal Korozyon Zirkonya Seramik Parçaları Kimyasal Karıştırma Çubuğu, Tipik olarak, özel teknik seramik bileşenlerimiz ve tedarik ettiğimiz parçalar üç ana nedenden biri için kullanılır:


Boru Astarı için Elektrik Yalıtımı Zro2 Zirkonya Burç / Zirkonya Kovan
Yüksek sıcaklık seramikleri - potalar, nozullar, lazerler, fırın / fırın armatürleri
Boru Astarı için Elektrik Yalıtımı Zro2 Zirkonya Burç / Zirkonya Kovan
Aşınmaya ve korozyona dayanıklı seramikler - plakalar, muhafazalar, mastarlar, kapaklar / kapaklar
Boru Astarı için Elektrik Yalıtımı Zro2 Zirkonya Burç / Zirkonya Kovan
Elektrik yalıtım seramikleri - kontak blokları, ayırıcılar, bağlantı elemanları, ara parçalar

Boru Astarı için Elektrik Yalıtımı Zro2 Zirkonya Burç / Zirkonya Kovan


Mingrui Ceramics, dünyanın önde gelen teknik seramik tedarikçilerinden biridir - sizin için hangi teknik seramikleri oluşturabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

 


 

Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd is a professional manufacturer which is specialized in zirconia ceramics. Dongguan Ming Rui Seramik Technology Co, ltd zirkonya seramik konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir. We have 10 senior engineers and lots of technologists; 10 üst düzey mühendis ve birçok teknoloji uzmanımız var; our ceramic products are precision ceramic structure parts used mainly in industrial field, which is made of strengthened structure zirconia ceramic. seramik ürünlerimiz ağırlıklı olarak endüstriyel alanda kullanılan hassas seramik yapı parçalarıdır, güçlendirilmiş yapı zirkonya seramikten yapılmıştır. Our products including strengthened structure zirconia ceramic,ceramic bar,ceramic tube,ceramic shaft,ceramic plate,ceramic sleeve,ceramic valve,ceramic plunger and ceramic arm. Güçlendirilmiş yapısı dahil ürünlerimiz zirkonya seramik, seramik bar, seramik tüp, seramik mil, seramik plaka, seramik kol, seramik vana, seramik piston ve seramik kol. The product we produced are applicable to Instruments,Medical instrument,Clocks and Electronic Products,Mills,Energy and Power,Machine and Metals,Autocar and Military and some other high - end areas. Ürettiğimiz ürün Aletler, Tıbbi alet, Saatler ve Elektronik Ürünler, Değirmenler, Enerji ve Güç, Makine ve Metaller, Autocar ve Askeri ve diğer bazı üst düzey alanlara uygulanabilir.

 

Dongguan Ming Rui have achieved great successes in particular requirements which is based on cooperating with Tsinghua University and professional knowledge and business experience by ourselves. Dongguan Ming Rui, Tsinghua Üniversitesi ile işbirliğine ve profesyonel bilgi ve iş deneyimine kendimize dayanan özel gereksinimlerde büyük başarılar elde etti. We get the low-budget and high-performance new ceramics products from the high – quality raw materials and composite technology and precision processed, technical and value are increasing strongly. Düşük bütçeli ve yüksek performanslı yeni seramik ürünlerini yüksek kaliteli hammaddelerden ve kompozit teknolojiden alıyoruz ve hassas işlenmiş, teknik ve değer güçlü bir şekilde artıyor.

 

In professional technology, innovation, sincerity, sustainable development, offering the high efficiency products, perfect service, good reputation. Profesyonel teknoloji, yenilik, samimiyet, sürdürülebilir kalkınma, yüksek verimli ürünler sunan, mükemmel hizmet, iyi bir üne. By the way, our company have an unique technical called “mirror polishing” which is improved our products bright,color,smooth and made our product better than other competitors. Bu arada, firmamız ürünlerimizi parlak, renk, pürüzsüz ve ürünümüzü diğer rakiplerden daha iyi hale getiren "ayna parlatma" adı verilen benzersiz bir teknik var.

 

Sıcak tüm müşteri firmamız ziyaret etmek dünya formu hoş geldiniz!

 
Bizim şekillendirme yolu:
Üretim Seçenekleri Gelişmiş Son İşlem Hizmetleri
Enjeksiyon kalıplama Hassas taşlama ve alıştırma
Rulo sıkıştırma Lazer işleme
Ekstrüzyon Mühendislik tasarımı ve desteği
Eş ateşleme metalize
İzostatik presleme Seramikten metale lehimleme
Kuru presleme Özel kaplamalar
Sıcak presleme Dişli bileşenler
Bant dökümü Hassas hareket bileşenleri
Kayma döküm Karmaşık temiz oda montajları

 

Daha fazla fotoğraf :

 

Kısmen Yttria Stabilize Zirkonya Seramik Zirkonyum Oksit ZrO2, Zirkonya Seramik Parçalar 0

 

 

Teslimat:
Özel OEM parametreleri belirledikten sonra 15 gün içinde sevk edilecektir
Örnekleri 3 gün içinde sevk edilecektir
Fedex, DHL, UPS, TNT vb.
Nakliye şirketi belirlemek için müşteri destek
Seramik plakalar hakkında daha fazla bilgi (fiyat, teslim süresi, adedi vb.) İçin lütfen Bize Ulaşın veya e-posta:admin@cerampart.com

 

 

CEO: Yönetici deng

Dongguan Mingrui Ceramic Tech. Dongguan Mingrui Seramik Tek. Co. Ltd. Limited Şirketi.

Ekle: No.21 Chuangxing Rd., Shangsha 2. Sanayi Bölgesi,

Chang'an kasaba, Dongguan şehir, Guangdong, Çin 523867

Email: admin@cerampart.com

 

SSS
1. Aylık Kapasite: 50.000-60.000 adet;
2. Malzeme: OEM veya öneriniz başına;
3. teslim süresi: yaklaşık 7-20 gün, pls gerekli miktarları onaylamak;
4. Incoterm: FOB, CFR, CIF;
5. Teslim Maliyeti: Hedef liman tarafından belirlenir;
6. Payment Term: PayPal; 6. Ödeme Süresi: PayPal; T/T; T / T; L/C. L / c.
7. gönderi: deniz, hava, kurye ile, posta yoluyla, vb.

İletişim bilgileri
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

İlgili kişi: bella

Tel: +8618122974730

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)