Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi Co, Ltd

Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa ÜrünlerZirkon seramik parçalar

Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parça Fabrikası

Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parça Fabrikası

Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parça Fabrikası
video
Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parça Fabrikası
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mingrui
Sertifika: , CE, UV, CQC ...
Model numarası: XF - 189
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: intertional karton kutu
Teslim süresi: 23 iş günü doğruladı sipariş sonrası
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, D / P, D / A
Yetenek temini: 8000 adet ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
madde: zirkonya seramik bileşenler Malzeme: Zirkonyum
fonksiyon: Seramik kovan burcu Bitiricilik: işlenmiş
Özellikleri: aşınmaya dayanıklı Adedi: 1 parça
boyut: görenek Nakliye: DHL EMS UPS FEDEX TNT
Kalite sistemi: ISO 9001-2015 OEM: Evet
Vurgulamak:

hassas seramik işleme

,

seramik işleme hizmetleri

 

 

Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parçaları Fabrikası

 

Zirconia materials are used in very high wear applications under very high pressure requiring improved fracture toughness and stiffness over alumina. Zirkonya malzemeleri, alümina üzerinde geliştirilmiş kırılma tokluğu ve sertliği gerektiren çok yüksek basınç altında çok yüksek aşınma uygulamalarında kullanılır. Zirconia is noted for its high strength, toughness, wear and thermal properties. Zirkonya yüksek mukavemeti, tokluğu, aşınması ve termal özellikleri ile dikkat çekmektedir. Its high material cost usually warrants its usage extending longer life and reduce down time where alumina fails in this applications. Yüksek malzeme maliyeti genellikle kullanım ömrünü uzatır ve bu uygulamalarda alüminanın başarısız olduğu arıza süresini azaltır.

Üretim sırasında zirkonya tozu Yttria, magnezya veya tetragonal gibi oksitlerle birleştirilir ve malzemenin kısmen stabilize olduğu veya hatta gerekirse tamamen stabilize edilebildiği söylenir, kompozisyonun değiştirilmesi farklı özelliklerin geliştirilmesine izin verir.
 
Yttria (Y-PSZ) stabilised zirconia are mainly used for excellent wear resistance up to 400'C temperature while Magnesia (MgO-PSZ) zirconia are very good at high temperature offering excellent thermal shock and also wear resistance. Yttria (Y-PSZ) stabilize zirkonya esas olarak 400'C sıcaklığa kadar mükemmel aşınma direnci için kullanılırken, Magnesia (MgO-PSZ) zirkonya yüksek sıcaklıkta mükemmel termal şok ve aşınma direnci sunan çok iyidir. Y-TZP Zirconia material has tetragonal in structure and has the highest flexural strength of all the zirconia based materials. Y-TZP Zirkonya malzemesi dörtgen yapıdadır ve tüm zirkonya esaslı malzemelerin en yüksek eğilme mukavemetine sahiptir. The fine grain size of Y-TZP lends itself to be used in cutting tools where a very sharp edge can be achieved and maintained due to its high wear resistance. Y-TZP'nin ince tanecik boyutu, yüksek aşınma direnci nedeniyle çok keskin bir kenarın elde edilebileceği ve korunduğu kesici takımlarda kullanılmasına katkıda bulunur. The fine grade size leads to a fully dense with excellent mechanical strength, corrosion resistance, impact toughness, thermal shock resistance and very low thermal conductivity. İnce kalite, mükemmel mekanik mukavemet, korozyon direnci, darbe tokluğu, termal şok direnci ve çok düşük termal iletkenlik ile tamamen yoğundur.

Zirkonya Seramiklerinin Avantajları
- Yüksek güç
- Yüksek tokluk
- Mükemmel aşınma direnci
- Yüksek sertlik
- Düşük ısı iletkenliği
- İyi kimyasal ve korozyon direnci

Zirkonya Seramikleri Uygulamaları
- Aşınma uygulamaları için çeşitli aşınma parçaları
- Vanalar ve pompa bileşenleri
- Seramik düz, bilyalı ve makaralı rulmanlar
- Yüksek sıcaklık için tüpler, fikstürler vb.
- Bakır boru ekstrüzyon ve redüktör kalıpları
- Isı yalıtım bileşenleri
- Aşınma direnci ve Kesme bıçakları
- Seramik bıçaklar
- Taşlama ortamı

 


şirket tanıtımı
Mingrui ceramic manufacture and provides alumina ceramic components for a wide range of application like Mechanical Equipment, Electronic & Electrical, Oil Drilling, Medical, Chemical Industry etc. According to actual application and customer's requirement, the purities vary from 95%-99.7% and the forming methods will be different. Mingrui seramik, Mekanik Ekipman, Elektronik ve Elektrik, Petrol Sondajı, Medikal, Kimya Endüstrisi vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için alümina seramik bileşenleri üretmekte ve sunmaktadır. şekillendirme yöntemleri farklı olacaktır. The forming methods applied in our plant include dry pressing, isostatic pressing, injection moulding, extrusion moulding. Tesisimizde uygulanan şekillendirme yöntemleri arasında kuru presleme, izostatik presleme, enjeksiyonlu kalıplama, ekstrüzyonla kalıplama bulunmaktadır. With experienced engineers and talented workers, we are confident to offer high quality, high precision, complex components for customers worldwide. Deneyimli mühendisler ve yetenekli işçilerle, dünya çapındaki müşteriler için yüksek kaliteli, yüksek hassasiyetli, karmaşık bileşenler sunmaktan eminiz.

 

Ürün Açıklaması

Mingrui Ceramics has years of experience designing and developing technical ceramic solutions for a wide variety of applications and industries. Mingrui Ceramics, çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için teknik seramik çözümleri tasarlama ve geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir. Anti-chemical Corrosion Zirconia Ceramic Parts Chemical Stirring Rod. Anti-kimyasal Korozyon Zirkonya Seramik Parçaları Kimyasal Karıştırma Çubuğu. We offer this expertise to all of our customers to ensure the best design and materials are chosen for their specific application and needs. Özel uzmanlığı ve ihtiyaçları için en iyi tasarım ve malzemelerin seçilmesini sağlamak amacıyla tüm müşterilerimize bu uzmanlığı sunuyoruz. Anti-chemical Corrosion Zirconia Ceramic Parts Chemical Stirring Rod, Typically, our custom technical ceramic components and parts we supply are used for one of three main reasons: Anti-kimyasal Korozyon Zirkonya Seramik Parçaları Kimyasal Karıştırma Çubuğu, Tipik olarak, özel teknik seramik bileşenlerimiz ve tedarik ettiğimiz parçalar üç ana nedenden biri için kullanılır:


Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parçaları Fabrikası
Yüksek sıcaklık seramikleri - potalar, nozullar, lazerler, fırın / fırın armatürleri
Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parçaları Fabrikası
Aşınmaya ve korozyona dayanıklı seramikler - plakalar, muhafazalar, mastarlar, kapaklar / kapaklar
Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parçaları Fabrikası
Elektrik yalıtım seramikleri - kontak blokları, ayırıcılar, bağlantı elemanları, ara parçalar

Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parçaları Fabrikası


Mingrui Ceramics, dünyanın önde gelen teknik seramik tedarikçilerinden biridir - sizin için hangi teknik seramikleri oluşturabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.


 

Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd is a professional manufacturer which is specialized in zirconia ceramics. Dongguan Ming Rui Seramik Technology Co, ltd zirkonya seramik konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir. We have 10 senior engineers and lots of technologists; 10 üst düzey mühendis ve birçok teknoloji uzmanımız var; our ceramic products are precision ceramic structure parts used mainly in industrial field, which is made of strengthened structure zirconia ceramic. seramik ürünlerimiz ağırlıklı olarak endüstriyel alanda kullanılan hassas seramik yapı parçalarıdır, güçlendirilmiş yapı zirkonya seramikten yapılmıştır. Our products including strengthened structure zirconia ceramic,ceramic bar,ceramic tube,ceramic shaft,ceramic plate,ceramic sleeve,ceramic valve,ceramic plunger and ceramic arm. Güçlendirilmiş yapısı dahil ürünlerimiz zirkonya seramik, seramik bar, seramik tüp, seramik mil, seramik plaka, seramik kol, seramik vana, seramik piston ve seramik kol. The product we produced are applicable to Instruments,Medical instrument,Clocks and Electronic Products,Mills,Energy and Power,Machine and Metals,Autocar and Military and some other high - end areas. Ürettiğimiz ürün Aletler, Tıbbi alet, Saatler ve Elektronik Ürünler, Değirmenler, Enerji ve Güç, Makine ve Metaller, Autocar ve Askeri ve diğer bazı üst düzey alanlara uygulanabilir.

 

Dongguan Ming Rui have achieved great successes in particular requirements which is based on cooperating with Tsinghua University and professional knowledge and business experience by ourselves. Dongguan Ming Rui, Tsinghua Üniversitesi ile işbirliğine ve profesyonel bilgi ve iş deneyimine kendimize dayanan özel gereksinimlerde büyük başarılar elde etti. We get the low-budget and high-performance new ceramics products from the high – quality raw materials and composite technology and precision processed, technical and value are increasing strongly. Düşük bütçeli ve yüksek performanslı yeni seramik ürünlerini yüksek kaliteli hammaddelerden ve kompozit teknolojiden alıyoruz ve hassas işlenmiş, teknik ve değer güçlü bir şekilde artıyor.

 

In professional technology, innovation, sincerity, sustainable development, offering the high efficiency products, perfect service, good reputation. Profesyonel teknoloji, yenilik, samimiyet, sürdürülebilir kalkınma, yüksek verimli ürünler sunan, mükemmel hizmet, iyi bir üne. By the way, our company have an unique technical called “mirror polishing” which is improved our products bright,color,smooth and made our product better than other competitors. Bu arada, firmamız ürünlerimizi parlak, renk, pürüzsüz ve ürünümüzü diğer rakiplerden daha iyi hale getiren "ayna parlatma" adı verilen benzersiz bir teknik var.

 

Sıcak tüm müşteri firmamız ziyaret etmek dünya formu hoş geldiniz!

 
Bizim şekillendirme yolu:
Üretim Seçenekleri Gelişmiş Son İşlem Hizmetleri
Enjeksiyon kalıplama Hassas taşlama ve alıştırma
Rulo sıkıştırma Lazer işleme
Ekstrüzyon Mühendislik tasarımı ve desteği
Eş ateşleme metalize
İzostatik presleme Seramikten metale lehimleme
Kuru presleme Özel kaplamalar
Sıcak presleme Dişli bileşenler
Bant dökümü Hassas hareket bileşenleri
Kayma döküm Karmaşık temiz oda montajları

 

Daha fazla fotoğraf :

 

Üretici Zirkonya Seramik Bileşenleri Zirkonya Seramik Parça Fabrikası 0

 

 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

İlgili kişi: bella

Tel: +8618122974730

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)