Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi Co, Ltd

Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa ÜrünlerZirkon seramik parçalar

Sıvı Kristal İmalat Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik Parçaları

Sıvı Kristal İmalat Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik Parçaları

Sıvı Kristal İmalat Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik Parçaları
video
Sıvı Kristal İmalat Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik Parçaları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Mingrui
Sertifika: , CE, UV, CQC ...
Model numarası: XF - 201
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: intertional karton kutu
Teslim süresi: 23 iş günü doğruladı sipariş sonrası
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, D / P, D / A
Yetenek temini: 8000 adet ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
madde: Seramik Bileşenler Malzeme: Alümina veya zirkonya
fonksiyon: Yarı İletken Bitiricilik: delikli
Özellikleri: İşlenebilir Seramik Adedi: 1 parça
boyut: görenek Nakliye: DHL EMS UPS FEDEX TNT
Kalite sistemi: ISO 9001-2015 OEM: Evet
Vurgulamak:

Hassas seramik işleme

,

özel seramik parçalar

 
Yarı İletken ve Sıvı Kristal Üretim Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik
 
Bu ürün yarı iletken üretim cihazı için kullanılır.
Bunun için plazma malzeme geçirmez malzeme N-999S kullanılır.
Ceramic guide-block systems from Laguna Tools are now sold as retrofit kits that can be used on other brands of bandsaws, including Agazzani, Bridgewood, Felder, Jet, Mini-Max, and most saws that have European-style guides. Laguna Tools'un seramik kılavuz blok sistemleri artık Agazzani, Bridgewood, Felder, Jet, Mini-Max ve Avrupa tarzı kılavuzları olan çoğu testereyi içeren diğer şerit testerelerde kullanılabilecek güçlendirme kitleri olarak satılmaktadır. Kits also are available for most 14-in. Kitler çoğu 14 inç için de mevcuttur. Delta-style bandsaws. Delta tarzı şerit testereler.
With the ceramic blocks installed, a bandsaw can run while the blade is in light but direct contact with the guides, without causing any serious heat buildup. Seramik bloklar monte edildiğinde, testere bıçağı hafif ancak kılavuzlarla doğrudan temas halindeyken ciddi bir ısı birikmesine neden olmadan çalışabilir. This contact between the blade and guides results in very accurate blade tracking. Bıçak ve kılavuzlar arasındaki bu temas çok hassas bıçak takibi ile sonuçlanır. An added advantage is that the ceramic blocks will prevent pitch from building up on the blade when you're sawing resinous woods such as pine or cherry. Ek bir avantaj, çam veya kiraz gibi reçineli ağaçları keserken, seramik blokların bıçağın üzerinde zift oluşmasını önleyecek olmasıdır. Setting the ceramic thrust bearing is easy: Simply push the guide lightly against the back of the blade and tighten the setscrew. Seramik baskı yatağını ayarlamak kolaydır: Kılavuzu hafifçe bıçağın arkasına doğru hafifçe itin ve tespit vidasını sıkın.

 
have used ceramic guides, both thrust and side, on various saws and they are the most trouble free guides I have ever used, they seem to have no drawbacks. Çeşitli testerelerde hem itme hem de yan seramik kılavuzları kullandım ve şimdiye kadar kullandığım en sorunsuz kılavuzlar, dezavantajları yok gibi görünüyor. They aren't practical for narrow blades but they are my first choice for blades 1/2 wide and above. Dar bıçaklar için pratik değiller ama 1/2 geniş ve üzeri bıçaklar için ilk tercihim.
 
 
şirket tanıtımı
Mingrui ceramic manufacture and provides alumina ceramic components for a wide range of application like Mechanical Equipment, Electronic & Electrical, Oil Drilling, Medical, Chemical Industry etc. According to actual application and customer's requirement, the purities vary from 95%-99.7% and the forming methods will be different. Mingrui seramik, Mekanik Ekipman, Elektronik ve Elektrik, Petrol Sondajı, Medikal, Kimya Endüstrisi vb.Gibi geniş bir uygulama yelpazesi için alümina seramik bileşenleri üretmekte ve sunmaktadır. şekillendirme yöntemleri farklı olacaktır. The forming methods applied in our plant include dry pressing, isostatic pressing, injection moulding, extrusion moulding. Tesisimizde uygulanan şekillendirme yöntemleri arasında kuru presleme, izostatik presleme, enjeksiyonlu kalıplama, ekstrüzyonla kalıplama bulunmaktadır. With experienced engineers and talented workers, we are confident to offer high quality, high precision, complex components for customers worldwide. Deneyimli mühendisler ve yetenekli işçilerle, dünya çapındaki müşteriler için yüksek kaliteli, yüksek hassasiyetli, karmaşık bileşenler sunmaktan eminiz.

 
Ürün Açıklaması
Mingrui Ceramics has years of experience designing and developing technical ceramic solutions for a wide variety of applications and industries. Mingrui Ceramics, çok çeşitli uygulamalar ve endüstriler için teknik seramik çözümleri tasarlama ve geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir. Anti-chemical Corrosion Zirconia Ceramic Parts Chemical Stirring Rod. Anti-kimyasal Korozyon Zirkonya Seramik Parçaları Kimyasal Karıştırma Çubuğu. We offer this expertise to all of our customers to ensure the best design and materials are chosen for their specific application and needs. Özel uzmanlığı ve ihtiyaçları için en iyi tasarım ve malzemelerin seçilmesini sağlamak amacıyla tüm müşterilerimize bu uzmanlığı sunuyoruz. Anti-chemical Corrosion Zirconia Ceramic Parts Chemical Stirring Rod, Typically, our custom technical ceramic components and parts we supply are used for one of three main reasons: Anti-kimyasal Korozyon Zirkonya Seramik Parçaları Kimyasal Karıştırma Çubuğu, Tipik olarak, özel teknik seramik bileşenlerimiz ve tedarik ettiğimiz parçalar üç ana nedenden biri için kullanılır:

 
Yarı İletken ve Sıvı Kristal Üretim Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik

Yüksek sıcaklık seramikleri - potalar, nozullar, lazerler, fırın / fırın armatürleri

 
Yarı İletken ve Sıvı Kristal Üretim Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik

Aşınmaya ve korozyona dayanıklı seramikler - plakalar, muhafazalar, mastarlar, kapaklar / kapaklar
 

Yarı İletken ve Sıvı Kristal Üretim Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik

Elektrik yalıtım seramikleri - kontak blokları, ayırıcılar, bağlantı elemanları, ara parçalar

 
Yarı İletken ve Sıvı Kristal Üretim Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik


Mingrui Ceramics, dünyanın önde gelen teknik seramik tedarikçilerinden biridir - sizin için hangi teknik seramikleri oluşturabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.
 
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd is a professional manufacturer which is specialized in zirconia ceramics. Dongguan Ming Rui Seramik Technology Co, ltd zirkonya seramik konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticisidir. We have 10 senior engineers and lots of technologists; 10 üst düzey mühendis ve birçok teknoloji uzmanımız var; our ceramic products are precision ceramic structure parts used mainly in industrial field, which is made of strengthened structure zirconia ceramic. seramik ürünlerimiz ağırlıklı olarak endüstriyel alanda kullanılan hassas seramik yapı parçalarıdır, güçlendirilmiş yapı zirkonya seramikten yapılmıştır. Our products including strengthened structure zirconia ceramic,ceramic bar,ceramic tube,ceramic shaft,ceramic plate,ceramic sleeve,ceramic valve,ceramic plunger and ceramic arm. Güçlendirilmiş yapısı dahil ürünlerimiz zirkonya seramik, seramik bar, seramik tüp, seramik mil, seramik plaka, seramik kol, seramik vana, seramik piston ve seramik kol. The product we produced are applicable to Instruments,Medical instrument,Clocks and Electronic Products,Mills,Energy and Power,Machine and Metals,Autocar and Military and some other high - end areas. Ürettiğimiz ürün Aletler, Tıbbi alet, Saatler ve Elektronik Ürünler, Değirmenler, Enerji ve Güç, Makine ve Metaller, Autocar ve Askeri ve diğer bazı üst düzey alanlara uygulanabilir.
 
Dongguan Ming Rui have achieved great successes in particular requirements which is based on cooperating with Tsinghua University and professional knowledge and business experience by ourselves. Dongguan Ming Rui, Tsinghua Üniversitesi ile işbirliğine ve profesyonel bilgi ve iş deneyimine kendimize dayanan özel gereksinimlerde büyük başarılar elde etti. We get the low-budget and high-performance new ceramics products from the high – quality raw materials and composite technology and precision processed, technical and value are increasing strongly. Düşük bütçeli ve yüksek performanslı yeni seramik ürünlerini yüksek kaliteli hammaddelerden ve kompozit teknolojiden alıyoruz ve hassas işlenmiş, teknik ve değer güçlü bir şekilde artıyor.
 
In professional technology, innovation, sincerity, sustainable development, offering the high efficiency products, perfect service, good reputation. Profesyonel teknoloji, yenilik, samimiyet, sürdürülebilir kalkınma, yüksek verimli ürünler sunan, mükemmel hizmet, iyi bir üne. By the way, our company have an unique technical called “mirror polishing” which is improved our products bright,color,smooth and made our product better than other competitors. Bu arada, firmamız ürünlerimizi parlak, renk, pürüzsüz ve ürünümüzü diğer rakiplerden daha iyi hale getiren "ayna parlatma" adı verilen benzersiz bir teknik var.
 
Sıcak tüm müşteri firmamız ziyaret etmek dünya formu hoş geldiniz!
 
Özellikler sayfası:
 
Sıvı Kristal İmalat Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik Parçaları 0

 
Bizim şekillendirme yolu:
Üretim SeçenekleriGelişmiş Son İşlem Hizmetleri
Enjeksiyon kalıplamaHassas taşlama ve alıştırma
Rulo sıkıştırmaLazer işleme
EkstrüzyonMühendislik tasarımı ve desteği
Eş ateşlememetalize
İzostatik preslemeSeramikten metale lehimleme
Kuru preslemeÖzel kaplamalar
Sıcak preslemeDişli bileşenler
Bant dökümüHassas hareket bileşenleri
Kayma dökümKarmaşık temiz oda montajları

 
Daha fazla fotoğraf :
 
Sıvı Kristal İmalat Makineleri için Alümina Seramik Zirkonya Seramik Parçaları 1
 
 

 

İletişim bilgileri
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

İlgili kişi: bella

Tel: +8618122974730

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)