Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi Co, Ltd

Ürünler
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Ana sayfa

Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

Certifications
Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar
Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar
Customers Reviews
Ürün belirtildiği gibi geldi, çok iyi.

—— James

Mükemmel.

—— Mike

Judy, önceki seramik parçaları çok iyi çalışıyor. Daha önce kullandıklarımızla aynı şekilde davrandılar. Yakında bir parti daha sipariş edeceğiz.

—— Allan

Judy, bugün parçalarımı aldım. Harika görünüyorlar!! Harika iletişim için teşekkür ederim. Şirketinizden ve çalışmalarınızdan çok memnunum

—— David

Kaliteli ürünler.

—— Steve

Seramik çubuklarınız sayesinde bugün malları aldım ve ambalajlar çok iyi. Kalite Kontrolümüz incelemeyi tamamladıktan sonra, tüm 1000 seramik çubuk gereksinimlerimizi karşılamaktadır.

—— Allen

Ben sohbet şimdi

Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

1 2 3 4 5 6
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd
Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi A.Ş. CNC İşleme Bölümü, ltd Dongguan Ming Rui Seramik Teknolojisi A.Ş.'nin Resepsiyonu, ltd
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları : 80~120
Yıllık satış : 10000000-15000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 30% - 40%
main products: ceramic pump
Dongguan Ming Rui Seramik Technology Co, LTD., İşlenmiş seramik parçaları profesyonel bir üretici, 10 kıdemli mühendis ve teknisyenleri çok vardır.Güçlendirilmiş yapı zirkon seramik çubuk, seramik boru, seramik şaft, seramik plaka, seramik kol, seramik vana, seramik piston ve seramik kol üretiyoruz.Ürünler aletler, tıbbi aletler, saatler ve elektronik ürünler, değirmenler, enerji ve güç, makine ve metaller, otomobil ve askeri ve diğer bazı üst düzey alanlara uygulanabilir.


Tsinghua Üniversitesi ile işbirliği içinde, özel gereksinimlerde büyük başarılar elde ettik.İşlenmiş seramik parçalardaki profesyonel bilgi birikimimiz ve iş tecrübemizle, düşük bütçeli ve yüksek performanslı yeni seramik ürünler yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.Kompozit teknolojisi ve hassas işleme sayesinde seramik ürünlerimizin değeri büyük ölçüde artmaktadır.


Yüksek verimli işlenmiş seramik parçalar, mükemmel hizmet ve profesyonel işlenmiş seramik teknolojimizde iyi itibar kökleri, sürekli yenilik, büyük samimiyet ve sürdürülebilir kalkınma arayışımız.Seramik parçalarımızın parlaklığını, rengini ve düzgünlüğünü geliştiren “ayna cilalama” adı verilen benzersiz bir teknolojimiz var.
 
 

 
İletişim bilgileri
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

İlgili kişi: Mr. Admin deng

Tel: 86-18122974730

Faks: 86-0769-85090326

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)