Ana sayfa

Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd

şirket Profili
Dongguan Ming Rui Seramik Technology Co, LTD., İşlenmiş seramik parçaları profesyonel bir üretici, 10 kıdemli mühendis ve teknisyenleri çok vardır.Güçlendirilmiş yapı zirkon seramik çubuk, seramik boru, seramik şaft, seramik plaka, seramik kol, seramik vana, seramik piston ve seramik kol üretiyoruz.Ürünler aletler, tıbbi aletler, saatler ve elektronik ürünler, değirmenler, enerji ve güç, makine ve metaller, otomobil ve askeri ve diğer bazı üst düzey alanlara uygulanabilir.


Tsinghua Üniversitesi ile işbirliği içinde, özel gereksinimlerde büyük başarılar elde ettik.İşlenmiş seramik parçalardaki profesyonel bilgi birikimimiz ve iş tecrübemizle, düşük bütçeli ve yüksek performanslı yeni seramik ürünler yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmektedir.Kompozit teknolojisi ve hassas işleme sayesinde seramik ürünlerimizin değeri büyük ölçüde artmaktadır.


Yüksek verimli işlenmiş seramik parçalar, mükemmel hizmet ve profesyonel işlenmiş seramik teknolojimizde iyi itibar kökleri, sürekli yenilik, büyük samimiyet ve sürdürülebilir kalkınma arayışımız.Seramik parçalarımızın parlaklığını, rengini ve düzgünlüğünü geliştiren “ayna cilalama” adı verilen benzersiz bir teknolojimiz var.
 
 

 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Dongguan Ming Rui Seramik Technology Co, LTD., İşlenmiş seramik parçaların profesyonel üreticisi, 10 üst düzey mühendis ve birçok teknisyene sahiptir. Güçlendirilmiş yapı zirkonya seramik çubuk, seramik boru, seramik mil, seramik levha, seramik manşon, seramik vana, seramik piston ve seramik kol üretiyoruz. Ürünler aletler, tıbbi aletler, saatler ve elektronik ürünler, değirmenler, enerji ve güç, makine ve metaller, otomobil ve askeri ve diğer bazı yüksek kaliteli alanlara uygulanabilir.


Tsinghua Üniversitesi ile işbirliği içinde, özel şartlarda büyük başarılar elde ettik. İşlenmiş seramik parçalardaki mesleki bilgi birikimimiz ve iş tecrübemizle, düşük bütçeli ve yüksek performanslı yeni seramik ürünler yüksek kaliteli hammaddelerden yapılmıştır. Kompozit teknolojisi ve hassas işleme sayesinde seramik ürünlerimizin değeri büyük ölçüde artmaktadır.


Yüksek verimli işlenmiş seramik parçalarımız, kusursuz hizmet ve profesyonel işlenmiş seramik teknolojimizde iyi bir üne sahip olmamız, sürekli inovasyon, büyük samimiyet ve sürdürülebilir gelişme arayışımız. Seramik parçalarımızın parlaklığını, rengini ve pürüzsüzlüğünü artıran “ayna parlatma” adı verilen eşsiz bir teknolojiye sahibiz.
Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

No. Çalışanları : 80~120

Yıllık satış : 10000000-15000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 30% - 40%

main products: ceramic pump

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar Çin Dongguan Ming Rui Ceramic Technology Co.,ltd Sertifikalar